Skip to content
ARIIM | Grafika • Reklama • Webdesign

reklamná agentúra

ARIIM | Grafika • Reklama • Webdesign

Vizitky, letáky, katalógy, citylighty, billboardy. Je dôležité ako vyzerajú, či majú správny obsah a či v dostatočnej miere komunikujú s cieľovou skupinou. Investujte do kvalitného marketingu, pútavej grafiky a samotnú realizáciu vyriešte racionálne. Objednajte si grafický návrh od nás a my vám poradíme, kde vám to vytlačia najkvalitnejšie, za najlepšiu cenu alebo oboje? Boli by ste prekvapení.

Tlač na polyvinylové materiály. Nálepky, etikety, polepy výkladov, polepy áut, bannery, plastové tabule. Nezabúdajte, že ide o vašu prezentáciu. Objednajte si profesionálne grafické návrhy a samotnú tlač zas zveríme do rúk profesionálom v tej oblasti. Nenechajte sa nalákať na grafiku zdarma. Pretože ani neušetríte a ešte vaša reklama bude presne tak aj vyzerať. Taký najdúch grátis neborák.

Zariaďujete interiér svojej prevádzky, kancelárskych alebo bytových priestorov. Poraďte sa s nami a všetky použité reklamné a dekoračné predmety budú nielen esteticky príťažlivé, ale aj funkčné. A nezáleží na tom, či to je roll-up, informačná tabuľa, maľovaný obraz alebo obraz s fotkou. My vám dodáme základnú vizualizáciu a tlačové súbory. 

Svetelné tabule, 3D nápisy, pútače, smerové tabule, informačné panely, citylighty. Nechajte si poradiť. Určite nájdeme ideálny štýl, vhodný materiál či spôsob realizácie reklamy tak, aby nerušila prostredie, do ktorého bude zasadená, ale napriek tomu si zachovala všetky funkcie exteriérovej reklamy – pútavosť, komunikáciu, podporu predaja, orientačný bod a pod.

Navrhneme reklamný alebo pracovný odev. Poznáme neobmedzené možnosti textilu, farieb a strihov. Dodáme podklady k akejkoľvek technológií potlače a niečo málo poradíme aj o dodávateľovi – kto rieši veľko-nákladové zákazky, kto je schopný vyrobiť textil aj od jedného kusu. A hlavne za aké ceny. Už rozmýšľate nad farebnými kombináciami? Nájdete ich predsa vo svojom design manuále.