Skip to content
ARIIM | Grafika • Reklama • Webdesign

grafika

ARIIM | Grafika • Reklama • Webdesign

Zostavíme pravidlá vizuálnej identity vašej spoločnosti, čo hneď a zásadne zjednoduší komunikáciu medzi vami a vašim dodávateľom reklamných materiálov. Jediný dokument obsahuje logo v rôznych štýloch, kódy firemných farieb, písma, pravidlá umiestnenia grafických prvkov či návrhy základných reklamných materiálov – napr. vizitiek, firemného textilu, etikiet a pod. Zasielanie najdôležitejších podkladov odteraz bude už len o jednom e-maily s jedinou prílohou.

Alfa prvok celej vizuálnej prezentácie spoločnosti. Nachádza sa na každom jednom firemnom dokumente, tričku, aute, dverách či všetkých reklamných materiáloch. Nakreslíme úplne nové logo alebo upravíme vaše staré logo podľa najnovších trendov. Vytvoríme pre vás jedinečné logo na mieru, nepoužívame žiadne free šablóny z prvej strany google vyhľadávača. Odsúhlasili ste finálnu verziu loga? OK. Pošleme vám všetky varianty, ktoré budete v budúcnosti potrebovať – farebné, čiernobiele, s pozadím, bez pozadia, logo vo vektore, logo na šírku, logo na výšku, animované logo pre použitie na sociálnych sieťach. Mimochodom, máte už svoj vlastný firemný design manuál?

Máme 15 ročnú prax tvorby a realizácie reklamných materiálov. Denne sledujeme vývoj svetových trendov, ale zároveň si zachovávame náš jedinečný rukopis. Za poslednú dekádu sme vytvorili rádovo stovky grafických návrhov rôznych reklamných materiálov určených do tlače. To, že máme estetické cítenie a veľký zmysel pre detail je len jedna stránka veci. Veľmi dôležité je, že máme dostatok skúseností v marketingu na to, aby sme navrhli najideálnejšie riešenie pre váš reklamný materiál a to nielen po grafickej stránke, ale aj obsahovej. Máme predsa spoločný cieľ. Vyťažiť vaše nástroje propagácie na maximum, rýchlo a efektívne osloviť čo najväčšiu cieľovú skupinu a začať sa pripravovať na ďalšiu úspešnú kampaň.

Po schválení finálnej verzie tlačoviny vám zašleme súbory určené do tlače so správnymi nastaveniami a všetkými technickými vlastnosťami bez ohľadu na použitú technológiu tlače. S nami sa vám nestane, že dodávateľská firma vám naúčtuje poplatky navyše kvôli tomu, že im dodáte nesprávne alebo neúplné súbory.

Radi hľadáme prvky štýlu, ktorý osloví vašu cieľovú skupinu. Vytvoríme návrhy v minimalistickom trendovom štýle, serióznom uhladenom štýle, bláznivom farebnom štýle. Alebo potrebujete zložitú vrstvenú grafiku? Čokoľvek si vyberiete – bude to rozumné, vkusné a dobré. Nechajte to na nás.

Navrhneme vizitky, letáky, menovky, pozvánky, vianočné a novoročné priania, výročné správy, zakladače, formuláre, dokumenty, katalógy, brožúry, etikety, nálepky, polepy výkladov, polepy okien, dverí, interiérových prvkov, polepy áut, informačné tabule, bannery, svetelné tabule, 3D nápisy, veľkoplošné nátery, potlač textilu, potlač obalov, potlač spotrebného materiálu a reklamných predmetov. V prípade, ak potrebujete niečo, čo tu uvedené nebolo, kontaktujte nás. A navrhneme aj to. Ozaj, to staré logo bude vyzerať dobre na tom novom fresh printe?

Pre interaktívnu digitálnu prezentáciu vašej spoločnosti na úrovni 21. storočia musíme vymyslieť niečo dynamické. Niečo, čo bude jednoduché, ale zároveň zaujme. Niečo, čo okamžite bude komunikovať vašu spoločnosť, váš produkt alebo službu. Riešením je animácia vášho loga, s použitím napr. na sociálnych sieťach. Nevyhnutnou súčasťou propagácie sú krátke videá s animovanými grafickými prvkami, úplne animované klipy či animované prezentácie ako súčasť digitálneho oslovenia nových alebo už jestvujúcich zákazníkov. Navrhneme kompletné audio-vizuálne diela. Posuňte vašu reklamu o level vyššie.

Všetky grafické návrhy od nás, samozrejme, dostanete v digitálnej podobe a teda sa dajú použiť aj v online prostredí. Ale nezabúdajte, prosím, že súbory do tlače majú diametrálne odlišné nastavenia ako súbory určené na zobrazenie na monitoroch počítačov a TV obrazoviek, či displejoch mobilov. Rovnako štandardizované formáty (napr. papiera) sa absolútne nezhodujú s formátmi (napr. príspevkov na sociálnych sieťach). A v neposlednom rade sa môže rovnaká vec vizuálne komunikovať inak v printe a inak v online priestore.

V rámci, či už individuálnej reklamy alebo ako súčasť reklamnej kampane, navrhneme materiály pre použitie v digitálnej komunikácií  -informačnú a propagačnú grafiku profilov na sociálnych sieťach, stále a dočasne príspevky na sociálnych sieťach, digitálne katalógy, newsletter, pracovné a obchodné prezentácie, interaktívne formuláre a dokumenty či webstránky. Žijeme v dobe, kedy tvrdenie, že budeme používať technológie zajtrajška už nie sú aktuálne. My ich už používame. My ich používame dnes, práve teraz. Používame ich denne a reklama v online priestore je toho dôkazom. Máte už animované logo?